Producenci
Kabel instalacyjny Equip Cat5e F/UTP 4P24 100.00m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 2 | Nie |
| Złączka 1 | Nie |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Standard kabla | Cat5e |
| Długość kabla | 100 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica zewnętrzna | 6,2 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 0 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Klasa | cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące