Producenci
Kabel kat.6A SFTP LSZH Patch cord 5m (szary) Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Długość kabla | 5 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 27 |
| Częstotliwość | 250 Mhz |
| Snagless boot kabla | Tak |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kolor produktu | Szary |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 2 | Męska |
| Osłona końcówki | Tak |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica zewnętrzna | 5,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 15 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 50 szt. |
Gwarancja 24 miesiące