Producenci
Kabel kat.8 SFTP LSZH Patch cord 5m (czarny) Gembird
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat8 |
| Częstotliwość | 2000 Mhz |
| Materiał pokrycia styków | Aluminium |
| Materiał osłony końcówki | Aluminium |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 5 m |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica zewnętrzna | 5,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Pojemność opakowania | 39600 cm3 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,23 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 50 szt. |
Gwarancja 24 miesiące