Producenci
Kabel micro USB-USB OTG Gembird AF-BM (0,15 m)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 0,15 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB A |
| Rodzaj złącza | Męska/Żeńska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | Micro-USB B |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 10 mm |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące