Producenci
Kabel sieciowy GEMBIRD PP12-0.25M (UTP)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Kolor kabla | Beżowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością. Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące