Producenci
Kabel sieciowy GEMBIRD UPC-6004SE-SOL/100 (UTP; 100m; kat. 6; kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor kabla | Szary |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Długość kabla | 100 m |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. Unikaj uszkodzeń mechanicznych. Chroń przed dziećmi. |
Gwarancja 24 miesiące