Producenci
Kabel sieciowy UTP Gembird UPC-5004E-SOL-R kat. 5e drut 305m (czerwony)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Złącze 1 | Nie |
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Długość kabla | 305 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Złącze 2 | Nie |
| Standard kabla | Cat5e |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Głębokość opakowania | 430 mm |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące