Producenci
Kabel sieciowy UTP Gembird UPC-6004SE-L kat. 6 (linka 305m)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 305 m |
| Standard kabla | Cat6 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące