Producenci
Kabel teleinformatyczny skrętka 99% z miedzi UTP HIKVISION DS-PL-5E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar przewodu AWG | 25 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Standard kabla | Cat5e |
| Długość kabla | 305 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Głębokość opakowania | 350 mm |
Gwarancja 24 miesiące