Producenci
Kable zasilające( APC AP8714R (6 szt), C19 to C20 (90 Degree), 1.2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Cechy | |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 1,22 m |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 75 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ połączenia wchodzącego | IEC-320 C20 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 1651 x 70 x 300 mm |