Producenci
Kajdanki łańcuszkowe GUARD 01, stal - chrom, blokada zacisku, 2 klucze (YC-01-SR)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Pokrowiec | Tak |
| Liczba kluczy w zestawie | 2 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Dolna średnica | 4,75 cm |
| Górna średnica | 7,7 cm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 310 g |
| Materiał | |
| Typ stali | Niklowana, karbonowa |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać poza zasięgiem dzieci. Używać wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. Nie używać w sposób niezgodny z przepisami prawa. |
Gwarancja 24 miesiące