Producenci
Kambukka kubek termiczny Etna 300ml Baby Pink
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Tworzywo sztuczne Silikon Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Kubek termiczny |
| Czas utrzymania chłodzenia | 11 h |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Główny kolor produktu | Różowy Biały |
| Podtrzymywanie gorąca | 5 godzin |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Bezpieczne przechowywanie żywności | Tak |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 153 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Waga produktu | 249 g |
| Wysokość (bez pokrywy) | 11,6 cm |
| Średnica produktu | 71 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |