Producenci
Kambukka kubek termiczny Etna 500ml Foggy Terrazzo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Główny kolor produktu | Szary Biały Wielobarwny |
| Podtrzymywanie gorąca | 9 godzin |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Czas utrzymania chłodzenia | 18 h |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Bezpieczne przechowywanie żywności | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna Tworzywo sztuczne Silikon |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Typ produktu | Kubek termiczny |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 321 g |
| Wysokość produktu | 219 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Średnica produktu | 71 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące