Producenci
Kambukka kubek termiczny Olympus 300ml - Enchanted
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Podtrzymywanie gorąca | 6 godzin |
| Typ produktu | Kubek termiczny |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 11 h |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy Zielony |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 7,1 cm |
| Wysokość (bez pokrywy) | 11,6 cm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Waga produktu | 210 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące