Producenci
Kambukka termos obiadowy Bora 400 ml - Baby Pink
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Cechy | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Typ produktu | Termos |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Główny kolor produktu | Różowy |
| Podtrzymywanie gorąca | 6 godzin |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących potraw |
| Bezpieczne przechowywanie żywności | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 327 g |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Pojemność | 400 ml |
| Średnica produktu | 100 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |