Producenci
Kamera AHD, HD-CVI, HD-TVI DAHUA HAC-HFW2241T-Z-A-27135 (2,7-13,5 mm; 1280x720, 960x576, FullHD 1920x1080; Tuleja)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 8,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244,1 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,02 kg |
| Waga produktu | 760 g |
| Głębokość produktu | 90,4 mm |
| Wysokość produktu | 90,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługa języków | Wielo |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0,004 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 80 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Video | |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,2 m |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 13.5 mm |