Producenci
Kamera AHD DAHUA HAC-HDW1200TQ-A-0280B-S6 - 1080p 2.8mm (HD-CVI, HD-TVI, PAL)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Kopuła |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 3,2 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100,9 mm |
| Średnica | 11 cm |
| Waga produktu | 320 g |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 490 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 129° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Balans bieli | Automatyczna Obszarowy balans bieli |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 8 |
| Szybkość migawki | 1/25 - 1/100000 s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 60° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 102° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Określanie odległości | 5,1 m |
| Rozpoznawanie odległości | 10,2 m |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,5 m |
| Obserwuj odległość | 20,3 m |
| Wykrywanie odległości | 50,9 m |
Gwarancja 24 miesiące