Producenci
Kamera Amazon Ring Floodlight Cam Wired Plus Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny Wietnam |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 246 mm |
| Głębokość produktu | 179 mm |
| Wysokość produktu | 299 mm |
| Ochrona | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wydajność | |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wbudowane światło | Tak |
| Strumień świetlny | 2000 lm |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 70° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 140° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące