Producenci
Kamera Axis M3125-LVE w kolorze białym
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kod IK | IK08 |
| Typ mocowania | Sufit |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 390 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Obsługa języków | Chińska tradycyjna Włoski Niemiecki Angielski Szwedzki Holenderski Francuska Hiszpański Japońska Wietnamska Polski Portugalski Turecka Rosyjski Tajska Czeska Fiński Chińska uproszczona koreańska |
| PTZ | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zakres dynamiczny | 110 dB |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Zakres przesuwania | -180 - 180° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 60° |
| Kąt obrotu | 95° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 110° |
| Szybkość migawki | 1/25000 - 2 s |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 60° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| System obiektywów | |
| Obserwuj odległość | 15,9 m |
| Rozpoznawanie odległości | 8 m |
| Długość stałej ogniskowej | 2,9 mm |
| Określanie odległości | 4 m |
| Wykrywanie odległości | 40 m |
Gwarancja 24 miesiące