Producenci
Kamera Axis P1388
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Układ | Pudełko |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 11,1 W |
| Pobór mocy | 4,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12, 28 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 470 g |
| Waga (z podstawą) | 765 g |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TLS PEAP EAP-TLS MSCHAPv2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługa języków | Holenderski Francuska Hiszpański Japońska Wietnamska Niemiecki Angielski Włoski Chińska uproszczona Polski Szwedzki Chińska tradycyjna Czeska Fiński koreańska Portugalski Turecka Rosyjski Tajska |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Wielkość pamięci flash | 8192 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 122 - 46° |
| Rozmiar piksela kamery | 2 µm |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Szybkość migawki | 1/66500 - 2 s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 64 - 26° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Nie |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 3.9 - 10 mm |
| Określanie odległości (tele) | 19,4 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 31,2 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 7,9 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 15,7 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 78,7 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 193,5 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 38,7 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 76,8 m |
Gwarancja 24 miesiące