Producenci
Kamera Axis P1468-LE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Układ | Kula (kształt) |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Aluminium |
| Kod IK | IK10 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy | 7,7 W |
| Pobór mocy (max) | 12,95 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Średnica | 13,2 cm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES-XTS EAP-TLS |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail |
| Licznik pikseli | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.1x IEEE 802.3at |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Obsługa języków | Chińska tradycyjna Włoski Rosyjski Portugalski Niemiecki Angielski koreańska Francuska Hiszpański Japońska Chińska uproszczona |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Liczba języków | 11 |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Dołączony szablon do wiercenia | Tak |
| Audio | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Obsługiwane formaty audio | ADPCM AAC-LC LPCM G.726 G.711 PCM OPUS |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 8192 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,07 lx |
| Szybkość migawki | 1/66500 - 2 s |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | PCW BFR |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,2 mm (1 / 1.2") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Prędkość przepływu danych | Configurable bit rate |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Analityczna inteligencja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Zoom optyczny | 2,08x |
| Liczba soczewek | 1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 6.2–12.9 |
Gwarancja 24 miesiące