Producenci
Kamera HD-CVI DAHUA HAC-B2A21-0360B (3,6 mm; FullHD 1920x1080; Tuleja)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Pocisk |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 2,7 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Długość produktu | 157,6 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Średnica | 6,98 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Obsługa języków | Wielo |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 93° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Liczba ustawień (preset) | 2 |
| Szybkość migawki | 1/100000 s |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Min. Oświetlenie | 0,04 lx |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 27 mm (1 / 27") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Pełny HD | Tak |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Smart IR | Tak |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Nie |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów Ultra 2D |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| System obiektywów | |
| Rozpoznawanie odległości | 10 m |
| Obserwuj odległość | 20 m |
| Maksymalna przesłona | 1,85 |
| Określanie odległości | 5 m |
| Wykrywanie odległości | 51 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.8 m |
| Średnica obiektywu | 3,6 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy