Producenci
Kamera HD-CVI DAHUA HAC-HDW1200M-0280B (2,8 mm; FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 2,5 W |
| Obsługa PoE | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 350 g |
| Wysokość produktu | 79,5 mm |
| Średnica | 9,4 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalny zasięg działania | 300 m |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia w poziomie | 80,6° |
| Szybkość migawki | 1/60 - 1/100000 s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pełny HD | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |