Producenci
Kamera HD-CVI DAHUA HAC-HFW1200TL-A-0360B (3,6 mm; 1280x720, FullHD 1920x1080; Kompaktowa)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Pocisk |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 5,3 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 198,9 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość produktu | 76,2 mm |
| Wysokość produktu | 80,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 400 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Obsługa języków | Wielo |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 87.5° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/30 - 1/100000 s |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Automatyczna Ręczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 80 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Smart IR | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,85 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,5 m |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |