Producenci
Kamera HD-CVI DAHUA HAC-T2A21-0280B 2.8mm 2Mpix (2,8 mm; 1280x720, 960x576, FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 2,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 320 g |
| Długość produktu | 78 mm |
| Średnica | 9,4 cm |
| Waga produktu | 270 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Kąt widzenia w poziomie | 93° |
| Min. Oświetlenie | 0,04 lx |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Balans bieli | Automatyczna Ręczny |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,85 |
Gwarancja 36 miesięcy