Producenci
Kamera HDCVI DAHUA HAC-HDW1200M-0360B-S5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Tuba/kopułka |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowana antena | Nie |
| Wbudowany reflektor | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12V |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 290 g |
| Średnica produktu | 94 mm |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | Tak |
| Przycisk reset | Nie |
| Zarządzanie przez kabel koncentryczny | Tak |
| Wbudowany serwer WWW | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Rozmowa dwukierunkowa | Nie |
| Przeznaczenie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Technologia redukcji szumów | DNR |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Tryb lustra | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Tryby pracy | HD-CVI / PAL |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nagrywanie dźwięku | Nie |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| WE/WY alarmu | Nie |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Kamera | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kontrola pochylenia kamery | Nie |
| Kąt widzenia | 81° |
| Kontrola panewki kamery | Nie |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1/2.7" |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 960p |
| Suma megapikseli | 2,1 MP |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Nagrywanie w kolorze | Tak |
| System obiektywów | |
| Przysłona | F1.2 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Średnica obiektywu | 3,6 mm |