Producenci
Kamera HDCVI DAHUA HAC-HFW1500T-A-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Układ | Kula (kształt) |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna Odporny na kurz |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 3,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 72,5 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Głębokość produktu | 176 mm |
| Szerokość produktu | 72,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 480 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Balans bieli | Automatyczna Ręczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Szybkość migawki | 1/30 - 1/100000 s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 77.5° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2592 x 1944 px |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Smart IR | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 8 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,85 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać narażenia urządzenia na bezpośrednie działanie wody lub wilgoci. Uruchamiaj i obsługuj urządzenie zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. Zakazane jest samodzielne otwieranie urządzenia; serwis i naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy