Producenci
Kamera HDCVI DAHUA HAC-ME1509TH-A-PV-0360B-S2 Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Typ mocowania | Ścienny/sufitowy |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 7,7 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 440 g |
| Szerokość produktu | 90,7 mm |
| Wysokość produktu | 90,7 mm |
| Głębokość produktu | 240,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 100 Megabit Ethernet 10 Megabit Ethernet |
| 4G LTE | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | DWDR |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Kamera | |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Szybkość migawki | 1/25 - 1/100000 s |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 90° |
| Kąt widzenia po przekątnej (maks) | 112° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 83° |
| Detekcja osób | Tak |
| Kąt obrotu w poziomie | 0 - 360° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 60° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Dioda LED światła białego |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Formaty kompresji | H.264+ H.264B H.264H H.265 H.264 M-JPEG H.265+ |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| System obiektywów | |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,9 m |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Długość ogniskowa | 3.6 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,2 |
| Typ przesłony | Stała |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy