Producenci
Kamera HDCVI Dahua HAC-HFW1200R-Z-IRE6-2712
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Pocisk |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny Odporny na kurz |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Maksymalne zużycie mocy | 12,1 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Waga produktu | 550 g |
| Szerokość produktu | 90,4 mm |
| Głębokość produktu | 213 mm |
| Wysokość produktu | 90,4 mm |
| Ochrona | |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 800 m |
| Obsługa języków | Francuska Hiszpański Japońska Polski Chińska uproszczona Portugalski Niemiecki Angielski Włoski Rosyjski koreańska |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Liczba języków | 11 |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 87° |
| Szybkość migawki | 1/30 - 1/100000 s |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 105.9° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maska prywatności | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Smart IR | Tak |
| System obiektywów | |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,2 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 12 mm |
| Ostrość | Zmotoryzowana |
| Maksymalna przesłona | 1,8 |