Producenci
Kamera IP Argus PT- 4MP DB Biała REOLINK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Typ mocowania | Ścienny/sufitowy |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 5 |
| Prąd | 2 A |
| Rodzaj zasilania | Bateria, Słoneczny, USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Waga produktu | 470 g |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
| Przeglądarka internetowa | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Bluetooth | Nie |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zawartość opakowania | |
| Uchwyt w komplecie | Tak |
| Śruby w zestawie | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Kąt obrotu w pionie | 140° |
| Detekcja osób | Tak |
| Zintegrowany czujnik ruchu (PIR) | Tak |
| Kąt obrotu w poziomie | 355° |
| Kąt widzenia, przekątna | 122° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 6 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 10 m |
| Video | |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |