Producenci
Kamera IP DAHUA BULLET 2 IPC-F22FEP IMOU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Bullet |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Pobór mocy | 5,32 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 147,7 mm |
| Szerokość produktu | 74,2 mm |
| Waga produktu | 357 g |
| Wysokość produktu | 74,2 mm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Poziom hałasu syreny | 110 dB |
| Cechy zarządzania | |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | ONVIF |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Auto-tracking | Tak |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 2 |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Wbudowane światło | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Wodoodporne złącze | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 128° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 108° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Cyfrowy zoom | 16x |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy