Producenci
Kamera IP DAHUA DH-SD6C220T-HN (4,7-94 mm; 1280x720, 352x240, 352x288, 704x480, 704x576, FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Układ | Douszne |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Maksymalne zużycie mocy | 26 W |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 359,9 mm |
| Głębokość produktu | 204,7 mm |
| Szerokość produktu | 204,7 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS SSL/TLS HTTPS |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Zaginiony obiekt Opuszczony obiekt Potykacz Wtargnięcie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3u |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS Android Windows 10 Mobile |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Tryby PTZ | 5 wzór Automatyczne skanowanie Określony punkt 8-turowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| WE/WY alarmu | Tak |
| PTZ | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Kodeki glosu | G.711a PCM G.711u |
| Kanały wejściowe audio | 1 |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 56.1° |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Prędkość wstępna | 240 °/s |
| Balans bieli | ATW Ręczny Wewnętrzna Zewnętrzna Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Prędkość przesuwania | 160 °/s |
| Auto zmiana | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Szybkość pochylenia | 120 °/s |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 100 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 6 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 240 704 x 576 1280 x 720 (HD 720) 704 x 480 352 x 288 |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Formaty kompresji | H.264 M-JPEG |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Maska prywatności | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów Ultra 2D, Redukcja szumów Ultra 3D |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,4 |
| Długość ogniskowa | 4.7 - 94 mm |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Liczba soczewek | 1 |
| Zoom optyczny | 20x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |