Producenci
Kamera IP DAHUA DH-SD6C230T-HN (4,5-135 mm; 1280x720, 352x240, 352x288, 704x480, 704x576, FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Maksymalne zużycie mocy | 26 W |
| Pobór mocy | 10,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 359,9 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Średnica | 20,5 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android Windows Phone iOS |
| Wydajność | |
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Automatyczny tryb panoramiczny | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| PTZ | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Kąt widzenia (poziomy) | 67,8° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Wewnętrzna ATW Ręczny |
| Prędkość przesuwania | 240 °/s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Szybkość pochylenia | 200 °/s |
| Kąt widzenia (pionowy) | 2,77° |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 100 m |
| Video | |
| Formaty kompresji | H.264 M-JPEG |
| Maska prywatności | Tak |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 352 x 288 704 x 480 352 x 240 704 x 576 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Pełny HD | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna przesłona | 4,4 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 4.5 - 135 mm |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Zoom optyczny | 30x |