Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-B26E-IMOU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Pudełko |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 5 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 550 g |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Średnica | 17 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Nie |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| PTZ | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Micro-USB |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kontrola panewki kamery | Nie |
| Kontrola pochylenia kamery | Nie |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 10 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |