Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-CB1C20-0360B (3,6 mm; FullHD 1920x1080; Kompaktowa)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Pocisk |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Maksymalne zużycie mocy | 4,2 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 220 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Średnica | 7 cm |
| Długość produktu | 162,6 mm |
| Ochrona | |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; RTCP; UDP; DHCP; DNS; IPv4; NTP; Multicast; ICMP; TLS |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 16 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 47° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 87.5° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0,09 lx |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 288 1280 x 720 (HD 720) 352 x 240 704 x 576 640 x 480 (VGA) 704 x 480 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | H.265+ H.265 H.264 H.264+ M-JPEG |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32K ~ 8192 Kb/s; H.265: 12K ~ 6400 Kb/s |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Rozpoznawanie odległości | 10,7 m |
| Określanie odległości | 5,3 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Obserwuj odległość | 21,3 m |
| Wykrywanie odległości | 53,3 m |
| Maksymalna przesłona | 2 |