Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-CB2C20M-ZS-2812 (2,8-12 mm; 1280x720, 1280x960, 352x288, 640x480, 704x576, FullHD 1920x1080; Tuleja)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Cechy zabiezpieczeń | Wandaloodporna |
| Materiał obudowy | Metal |
| IK code | IK10 |
| Układ | Żarówka |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC PoE |
| Pobór mocy | 1,8 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 6,7 W |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5,8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,06 kg |
| Waga produktu | 850 g |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 244,1 mm |
| Szerokość produktu | 75,9 mm |
| Ochrona | |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| PTZ | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Maksymalny zasięg działania | 40 m |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Pojemność pamięci ROM | 16 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Wbudowany HDD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia (poziomy) | 56° |
| Kąt obrotu | 105° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0,05 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Efektywna rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 1920 x 1080 piksele |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Formaty kompresji | MPEG |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Smart IR | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości (szerokie) | 4,4 m |
| Stała ostrość | Tak |
| Obserwowanie odległości (tele) | 53 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 133 m |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Numer przysłony (moduł termiczny) | 1,8 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 44 m |
| Określanie odległości (tele) | 13 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 8,8 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 17,6 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 27 m |