Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-CD1C20-0280B (2,8 mm; 1280x720, 1280x960, FullHD 1920x1080; Tuleja)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 5,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 250 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 490 g |
| Waga (z podstawą) | 250 g |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 0,6 m |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | AWB |
| Kamera | |
| Balans bieli | Światło dzienne Automatyczna Naturalny |
| Kąt obrotu | 270° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 60° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 115° |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Smart IR | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Zoom optyczny | 16x |
| Obserwuj odległość | 17,4 m |
| Średnica obiektywu | 2,8 mm |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Wykrywanie odległości | 43,5 m |