Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-D26P-0280B (2,8 mm; FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Douszne |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Maksymalne zużycie mocy | 4,6 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 88,9 mm |
| Średnica | 13 cm |
| Waga produktu | 414 g |
| Ochrona | |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Ilość anten | 1 |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 50 m |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 132° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 112° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 60° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 25 fps |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Liczba soczewek | 1 |