Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDB4231CP-AS-0280B (2,8 mm; FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Układ | Douszne |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Maksymalne zużycie mocy | 3 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 380 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Średnica | 11 cm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy Wtargnięcie Zaginiony obiekt Opuszczony obiekt |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.1x |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS Android |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | RJ-45 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 75° |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,009 lx |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 58° |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 110° |
| Szybkość migawki | 1/3(4) - 1/100000 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 1280 x 720 (HD 720) 1280 x 960 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 240 704 x 576 352 x 288 640 x 480 (VGA) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Pełny HD | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.264+ H.265+ |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maska prywatności | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Określanie odległości | 4 m |
| Rozpoznawanie odległości | 9 m |
| Obserwuj odległość | 17 m |
| Stała ostrość | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Wykrywanie odległości | 44 m |