Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDB4431CP-AS-0360B (3,6 mm; 1280x720, 1280x960, 2304x1296, 2688 x 1520, 352x240, 352x288, 640x480, 704x480, 704x576, FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| interfejs mocowania obiektywu | Tablica montażowa |
| Liczba przesyłanych obrazów | 3 |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na temperaturę Wodoodporny |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy | 3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 11 cm |
| Waga produktu | 380 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Zaginiony obiekt Wtargnięcie Opuszczony obiekt Potykacz Wykrywanie twarzy |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pojemność pamięci ROM | 32 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny Lampa |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/1000000 s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,08 lx |
| Kąt widzenia (poziomy) | 104° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 75° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 57° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Nie |
| Video | |
| Maska prywatności | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 480p |
| Formaty kompresji | H.265+ H.265 H.264 H.264+ |
| Redukcja hałasu | Tak |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 288 352 x 240 704 x 576 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 640 x 480 (VGA) 1280 x 960 2688 x 1520 704 x 480 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| System obiektywów | |
| Obserwuj odległość | 25 m |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Określanie odległości | 6 m |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Wykrywanie odległości | 63 m |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Stała ostrość | Tak |
| Rozpoznawanie odległości | 13 m |
| Maksymalna przesłona | 2 |