Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW1230E-0280B-S4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| IK code | IK10 |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy | 5,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 340 g |
| Długość produktu | 81 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 470 g |
| Wysokość produktu | 109,9 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Potykacz |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS Android |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/3~1/100000 s |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Kąt widzenia (poziomy) | 104° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 24 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265+ H.264+ |
| Maska prywatności | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR) Variable Bit Rate (VBR) |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265+ |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 352 x 288 1280 x 960 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 240 704 x 576 1280 x 720 (HD 720) 704 x 480 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |