Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW1431E-0280B-S4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Układ | Kopuła |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE DC |
| Pobór mocy | 5,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 470 g |
| Waga produktu | 340 g |
| Długość produktu | 81 mm |
| Wysokość produktu | 109,9 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Wtargnięcie Zmiana scen |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| PTZ | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 32 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia w poziomie | 104° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt widzenia (pionowy) | 57° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Lampa Zewnętrzna Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0,08 lx |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2688 x 1520 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Prędkość przepływu danych | 8448 - 32000 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 704 x 576 1920 x 1080 (HD 1080) 704 x 480 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2688 x 1520 640 x 480 (VGA) 352 x 288 |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265+ H.265 H.264+ |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR) Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Stała ostrość | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowy zoom | 16x |