Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW1431E-S-0280B (2,8 mm; 1280x1024, 1280x768, 2688 x 1520, 960x576, FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| IK code | IK10 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy | 4,6 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 109,9 mm |
| Długość produktu | 81 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Przekraczać granicę |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,08 lx |
| Balans bieli | Automatyczna Ręczny |
| Kąt widzenia (poziomy) | 104° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 57° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 24 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264+ H.265+ H.265 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Variable Bit Rate (VBR) Constant Bit Rate (CBR) |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Smart IR | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 960 x 540 1920 × 1080 2688 x 1520 1280 x 768 |
| Maska prywatności | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Stała ostrość | Tak |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |