Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW2231E-S-0280B-S2 (2,8 mm; 1280x720, 1280x960, 352x240, 352x288, 640x480, 704x480, 704x576, FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały |
| Cechy zabiezpieczeń | Wandaloodporna |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kod IK | IK10 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy | 5,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 305 g |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 491 mm |
| Głębokość produktu | 109,9 mm |
| Średnica | 11 cm |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Szerokość produktu | 109,9 mm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Potykacz |
| Lustro | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt obrotu | 355° |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 126° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 106° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Efektywna rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 2688 x 1520 px |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 2304 x 1296 2688 x 1520 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Transmisja wideo | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów Ultra 3D |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 kbps–6144 kbps H.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Formaty kompresji | MPEG |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Maska prywatności | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 3.6 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,6 m |