Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW2231E-S-0280B-S2 (2,8 mm; 1280x720, 1280x960, 352x240, 352x288, 640x480, 704x480, 704x576, FullHD 1920x1080; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kod IK | IK10 |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | Kopuła |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 4,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 11 cm |
| Waga produktu | 350 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 480 g |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Ochrona | |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Wtargnięcie |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Tryb niestandardowy Zewnętrzna Automatyczna |
| Kąt widzenia (pionowy) | 46° |
| Kąt widzenia w poziomie | 87° |
| Kąt obrotu | 3555° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia, przekątna | 104° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 352 x 240 704 x 576 704 x 480 1280 x 960 352 x 288 640 x 480 (VGA) |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 Kbps–6144 Kbps; H.265: 12 Kbps–6144 Kbps |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG |
| Maska prywatności | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Określanie odległości | 5,5 m |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Rozpoznawanie odległości | 11 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,2 m |
| Wykrywanie odległości | 55,2 m |
| Obserwuj odległość | 22,1 m |