Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW2231E-S-0360B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| IK code | IK10 |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Średnica | 11 cm |
| Waga produktu | 350 g |
| Ochrona | |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt widzenia, przekątna | 87° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | Progressive Scan CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | H.265+ H.264+ H.265 H.264 M-JPEG |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 × 1080 1280 x 960 1280 x 720 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 960p |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 25 fps |
| System obiektywów | |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,9 m |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Liczba soczewek | 1 |