Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW2431E-S-0360B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Douszne |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| IK code | IK10 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE DC |
| Maksymalne zużycie mocy | 4,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 491 g |
| Waga produktu | 350 g |
| Średnica | 11 cm |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Kąt widzenia (poziomy) | 84° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 45° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna Tryb niestandardowy |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lx |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt obrotu | 355° |
| Kąt widzenia, przekątna | 100° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 352 x 240 704 x 576 2688 x 1520 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 288 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 1280 x 960 640 x 480 (VGA) |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maska prywatności | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,6 m |