Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW2431R-ZS (2,7-13,5 mm; 2688 x 1520; Kopuła)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Liczba przesyłanych obrazów | 2 |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 960 352 x 288 2688 x 1520 1920 x 1080 2304 x 1296 2560 x 1440 640 x 480 1280 x 1024 704 x 576 1280 x 720 704 x 480 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
| IK code | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Douszne |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Pobór mocy | 8,5 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 540 g |
| Wysokość produktu | 88,9 mm |
| Średnica | 12,2 cm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Potykacz |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS, Easy4ip |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP;TCP;ARP;RTSP;RTP;UDP;RTCP;SMTP;FTP;DHCP ;DNS;DDNS;PPPOE;IPv4/v6;SNMP;QoS;UPnP;NTP |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Zgodność operacyjna klientów | ONVIF, PSIA, CGI |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pojemność pamięci ROM | 32 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | RJ-45 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 75° |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Lampa Naturalny Ręczny |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Szybkość migawki | 1/3~1/100000 s |
| Kąt obrotu | 355° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 55° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 104° |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane przeglądarki | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| IR control | Ręczny Automatyczna |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2688 x 1520 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.265: 12K ~ 8448Kbps, H.264: 32K ~ 10240Kbps |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Formaty kompresji | H.265+ H.265 H.264 H.264+ |
| Smart IR | Tak |
| Stabilizator obrazu | Nie |
| Maska prywatności | Tak |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Transmisja wideo | Tak |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| System obiektywów | |
| Wykrywanie odległości (tele) | 222 m |
| Ostrość | Zmotoryzowana |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 26 m |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 64 m |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 13.5 mm |
| Określanie odległości (szerokie) | 6 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 89 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 44 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 13 m |
| Określanie odległości (tele) | 22 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,2 m |
| Regulator ostrości | 1,4 |