Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW2431R-ZS-27135-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 470 g |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 630 g |
| Wysokość produktu | 88,9 mm |
| Średnica | 12,2 cm |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Ochrona | |
| Wykrywacz odległości | 220 m |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 100 Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 40 m |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SDXC MicroSD SDHC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 55 - 15° |
| Balans bieli | Automatyczna Naturalny Światło dzienne |
| Kąt obrotu | 355° |
| Zakres przesuwania | 104 - 27° |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia, przekątna | 124° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 576 640 x 480 (VGA) 352 x 288 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2560 x 1440 1280 x 960 342 x 240 704 x 480 2688 x 1520 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.265+ H.264+ |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.264 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Obserwuj odległość | 88 m |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 13.5 mm |
| Rozpoznawanie odległości | 44 m |
| Określanie odległości | 0,8 m |
| Długość stałej ogniskowej | 1,35 cm |
| Wykrywanie odległości | 220 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |