Producenci
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW2531E-S-0280B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 12,95 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 360 g |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Ochrona | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Kamera | |
| Balans bieli | Automatyczna Ręczny |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Formaty kompresji | H.265+ H.264+ H.265 H.264 |
| Maska prywatności | Tak |
| Suma megapikseli | 2,1 MP |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 0 - 2.8 mm |